Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799591

Sportland online klienditeenindaja (osaline koormus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Parima klienditeeninduse pakkumine läbi online kanalite (Chat, email, tel.), ägedate brändide esindamine, positiivse ostuõhkkonna loomine.

Ootused kandidaadile

Kui Sul on järgmised isikuomadused, siis kandideeri julgelt:

- oled julge- lahendustele orienteeritud

- avatud ja soe suhtleja

- meeskonna mängija

- korrektne kirjakeele oskus

- vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõtte siseseid soodustusi, meeldejäävaid koolitusi, tasuta osalust spordiüritustel, motiveerivat töötasu, sportimisel soodustusi ning parimat meeskonda.

Tööpakkumise number
#799591

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 550 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem