Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652564

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus otsib tegevjuhti

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu töö sisuks on kogu keskuse juhtimine, arendamine, turundamine ja müümine. See nõuab strateegiate väljatöötamist ja elluviimist, vajalikku infrastruktuuri arendamist, investeeringute, eelarve ja kohapealse meeskonna tulemuslikku juhtimist.

  • Samuti korraldad Sa erinevate arendusprojektide juhtimist, tehes maksimaalselt koostööd valla ja erinevate piirkonna arengusse panustavate projektidega.

  • Sa saavutad tulemused koos oma meeskonnaga, oled kursis nende oskustega ning oskad siduda iga töötaja eesmärgid ettevõtte eesmärkidega.

  • Oma töös teed Sa tihedat koostööd väliste partneritega aktiivsete eluviiside propageerimisel.

Nõudmised kandidaadile

  • Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus ning vastav töökogemus soovitatavalt toitlustust, majutust ning erinevaid teenuseid pakkuvas ettevõttes.

  • Oluline on, et Sa tunned hästi ettevõtluse majandusarvestuse põhimõtteid, omad head analüüsivõimet ning suudad tulusid suurendades efektiivselt kulusid kontrolli all hoida.

  • Kasuks tuleb, kui Sul on eelnev edukas inimeste juhtimise kogemus. Sind iseloomustavad väga hea suhtlemisoskus, meeskonnatööoskus, äriline mõtlemine ja paindlikkus. Inimesena oled Sa hea organiseerimisvõimega, nutikas, julge ja sihikindel.

  • Oled sobiv kandidaat, kui saad aru, et sellise unikaalse keskuse jätkusuutlikuks arenguks on oluline ka Su füüsiline kohalolek keskuses.

OMALT POOLT PAKUME võimalust olla unikaalse Sportland Matka- ja Suusakeskuse kujundaja, arendaja ning eestvedaja Eesti inimeste jaoks olulises ning loodusväärtuslikus Põhja-Kõrvemaa piirkonnas. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume eneseteostuse piiramatut võimalust, kasumlikele projektidele vajalike finantsvahendite olemasolu, atraktiivset motivatsioonipaketti ning igati toetavat, inspireerivat ja nooruslikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#652564

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2020

Sportland on rahvusvaheline, maailma parimaid spordi- ja vabaajabrände müüv ja turundav kaupluste kett. Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte ja opereerib Sportland, Sportland Outlet, Timberland ja O`Neill jaekette Eestis. Meie eesmärgiks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste.

Vaata rohkem