Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54735

SPORTLAND Järve otsib OUTDOOR osakonda PROJEKTIJUHTI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

outdoor osakonna töö igapäevane juhtimine,
kaupade sisseost,
tellimine ja väljapanek,
müügiarendus,
töötajate motiveerimine,
teeninduskvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

hea suhtlemisoskus ja koostöövõime,
ausus iseenda ja tööandja vastu,
müügi- ja /või teenindusalane töökogemus,
kollektiivi juhtimise kogemus,
sportlik ellusutumine,
hea arvuti kasutamise oskus,
hea inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

tööd nooruslikus ja professionaalses meeskonnas
eneseteostus- ja karjäärivõimalust
paindlikku töögraafikut
kaasaegseid töötingimusi
motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#54735