Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643622

Sportland Eeden otsib klienditeenindajat

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sportland Eeden Outlet otsib osalise tööajaga klienditeenindaja.
Töö vahetustega. Kauplus avatud iga päev 10-21.

Ootused kandidaadile

Tööpakkumise number
#643622

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Sportland on rahvusvaheline, maailma parimaid spordi-ja vabaajabrände müüv ja turundav kaupluste kett. Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte ja opereerib Sportland, Sportland Outlet, Timberland ja O`Neill jaekette Eestis.
Otsime võitjate meeskonda staar-klienditeenindajaid! Kui müümine on su kirg ja sa oled harjunud võitma – on Sportland Sinu jaoks!

Vaata rohkem