Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277869

Spordiürituste korraldajad vene ja inglise keele oskusega

CVKeskus.ee klient
Küpros
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui oled rõõmsameelne ja avatud inimene, kes tööd ei pelga ning tunned rõõmu õnnelike klientide ning südamest tulevate tänusõnade üle, siis kiirusta kandideerimisega järgmisele töökohale: spordiürituste korraldajad.

Ootused kandidaadile

Peamised nõudmised on EL kodakondsus ning inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt tööandja pakub:
- majutust samas hotellis;
- katab osa reisikuludest;
- transfeeri lennujaamast hotellini;
- tagab ravi- ja sotsiaalkindlustuse;
- toitlustust 3 korda päevas;
- tasu töö eest 500 - 1000 EUR kuus (neto);
- tasuta koolitust.

Tööpakkumise number
#277869