Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40873

Spordiklubi juhendaja - treener

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sportimise juhendamine
harjutuste ettenäitamine ja läbiviimine
erinevate spordialade tutvustamine - läbiviimine

Ootused kandidaadile

ausus
positiivne ellusuhtumine
energilisus
töötahe
eelnev töökogemus treeneri/spordiinstruktori vms analoogsel alal
inglise ja / või saksa keele oskus

võimalust töötada rahvusvahelises seltskonnas ajavahemikul 01.04 - 31.10.2005 *****hotellides Küprosel, Aya Napal (näiteks KERMIA BEACH BUNGALOW, hotellikett Lordos Golden Hotels jt)
tasuta majutus
tasuta toitlustus
sotsiaalkindlustus
9-tunnised tööpäevad (koos 1 tunni lõunaga)
netotöötasu vahemikus 9 300 - 12 000 EEK / kuus
huvitavaid kogemusi kogu suveks!

Tööpakkumise number
#40873