https://www.cvkeskus.ee/27023

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27023

Spordiklubi juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügiplaanide koostamine ja elluviimine
kliendisuhete loomine, arendamine, säilitamine
igapäevatöö organiseerimine , kontrollimine


Ootused kandidaadile

kõrgem majandus- ja /või spordiharidus
aktiivne ellusuhtumine


Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi
põhi- ja tulemuspalka vastavalt töötulemustele


Tööpakkumise number
#27023
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Spordiklubi juhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!