Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208799

Spordikeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spordikeskuse töö juhtimine, linna sporditegevuse koordineerimine, ettepanekute tegemine linnavolikogule ja –valitsusele, koostöö kultuuri- ja hariduskomisjoniga ning kultuuri- ja haridusasutustega, eelarve planeerimine ja rahaliste vahendite sihipärane ja otstarbekas kasutamine.

Ootused kandidaadile

spordivaldkonna tundmine;
juhtimiskogemus;
arvuti kasutamise oskus;
koostöövõime ja kohusetundlikkus;
kõrge vastutus- ja organiseerimisvõime;
vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd;
erialast täiendkoolitust;
häid ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Avaldust koos CV-ga ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega ning palgasoovi saab esitada ka Kunda Linnavalitsusse Kasemäe tn 19 44107 Kunda.

Tööpakkumise number
#208799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem