Töö kirjeldus

Kvaliteetse spooni tootmine vajalikus koguses.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on eelneva tootmistöö kogemusega inimene, kes on valmis töötama vahetustes (ka öösiti) ning iseloomuomadustelt koostööaldis ja tähelepanelik.

Ettevõte pakub

Väljaõpet

Stabiilset ning pikaajalist tööd rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#682026

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2021
Spoonipingi operaator Spoonipingi operaator

Valmos OÜ

Valmos OÜ on Pärnu linna külje all asuv maailma üks juhtivaid spoonitootjaid. Ekspordile orienteeritud ettevõttena müüme oma tooteid nii Euroopasse, Aasiasse kui ka Põhja-Ameerikasse.
Ettevõte annab tööd umbes 180 inimesele.

Vaata rohkem

Spoonipingi operaator