Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187805

Spetsialist (transport ja heakord)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagab vangla transpordialase teenindamise, heakorra vangla territooriumil ja jäätmekäitluse korraldamise.

Ootused kandidaadile

- kõrgem- , kesk- või keskeriharidus
- eesti ja vene keele oskus,
- hea arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Internet
- omama kõrget pingetaluvust
- täitma käitumise häid tavasid.
- tundma dokumentide koostamise korda

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- enesetäiendamise võimalust
- stabiilset tööd
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#187805

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
30. november 2009

Finants- ja majandusosakonna põhiülesanded on hoolitseda kinnipeetavate ja vahistatute eluruumide ja toitlustamise nõuetekohasuse eest, korraldada kinnipeetavate isikuarve pidamist, korraldada kinnipeetavate tööhõivet, varustada vanglat toiduainete, vormiriietuse ja olmeesemetega, korraldada vangla transporditeenindust, säästlikku majandamist ning vangla ehitiste hooldamist ja remontimist

Vaata rohkem