Värsked tööpakkumised

Spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 113854

Tööpakkumise number

113854

Töö kirjeldus

Otsime nupukat spetsialisti, kel oleksid eelnevad teadmised või eriharidus mehhaanikas ja elektroonikas. / mehhatroonik.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat oleks mehhatroonika eriala omandanud isik, kel tahtmist oma teadmisi ja kogemust rakendada. Peaks olema valmisolek komandeeringutes viibimiseks - Eesti piires. Vajalik on eesti keele oskus, kasuks autojuhilubade olemasolu.

Heale töötajale pakume huvitavat tööd, toetavaid töökaaslasi , palka alates 10 000.- EEK, ning stabiilset töösuhet Eesti juhtivas teedeehitusettevõttes

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2007

Eesti üks suurimaid teedeehitusettevõtteid, kogemus valdkonnas üle 45 aasta. Tööandjaks üle 700 - le inimesele Tallinnas, Valga- Põlva- ja Raplamaal.
tegevusalad : teede, sildade, raudteede ehitus ja remont. Liikluskorraldusvahendite tootmine ja müük, asfaltbetooni tootmine, asfaltkatete ehitus. teedeehitusmehhanismide rent.: