Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321232

SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on kinnipeetavate ja vahistatute statistilise arvestuse ja isiklike toimikute pidamine ning kinnipidamistähtaegade järgimine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus või ametiastmele vastav ettevalmistusteenistus;
- Eesti Vabariigi kodakondsus;
- eesti keele oskus C1 tasemel ja vene kõnekeele oskus;
- väga hea arvuti kasutamise oskus;
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
- hea pingetaluvus;
- orienteeritus meeskonnatööle;
- valmisolek vastutusrikkaks tööks;
- laitmatu reputatsioon ning kõrge moraalitunnetus;
- hea tervislik seisund ja füüsiline vorm (kandidaatidel on kohustuslik sooritada
kehalised kasted).

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd mainekas riigiasutuses;
- võimalusi eneseteostuseks ja enesearenduseks;
- sõbralikku kollektiivi;
- arengu- ja koolitusvõimalusi;
- kaasaegset ja turvalist töökeskkonda;
- töötasu alates 700 eurost bruto.

Kasuks tuleb:

- eelteadmised kriminaalõiguse põhimõtetest ja karistussüsteemi toimimisest;
- juriidiline kõrgharidus.

Tööpakkumise number
#321232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
26. september 2013

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem

SPETSIALIST