Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315292

Spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

logistika korraldus
oma kvalifikatsioonile vastava töö tegemine

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
eesti, inglise ja vene keele oskus
tööjooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

normaalseid töötingimusi
püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#315292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2013
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2013

Tootmisega tegelev firma vajab büroose täieliku- või lõpetamata tehmilise kõrgharidusega töötajat, kes on arvutiga sina peal ja valdab eesti-, vene- ja inglise keelt

Производственной фирме для работы в офисе требуется технический специалист с высшим или неполным высшим образованием уверенно владеющий компьютером ,со знанием эстонского, русского,английского языков.

Vaata rohkem

Spetsialist