Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57831

Spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. korraldab juhtkonna ja teenistuse asjaajamist kooskõlas asjaajamise juhendiga ning haldab andmebaase
2. kontrollib juhtkonna ja teenistuse dokumentide vormistamist, registreerib kirjavahetust ja jälgib tähtaegadest kinnipidamist
3. korraldab juhtkonna ja teenistuse külaliste vastuvõtte
4. vajadusel protokollib juhtkonna ja teenistuse nõupidamisi, koosolekuid ja väljasõidunõupidamisi
5. vastab peadirektorile suunatud telefonikõnedele ja täidab peadirektori poolt antud korraldusi
6. vormistab juhtkonna käskkirjad

Ootused kandidaadile

1. kõrgem haridus (soovitav)
2. kogemust asjaajamise valdkonnas
3. inglise (ja vene keele) oskust kõnes ja kirjas
4. korrektsust ja analüüsivõimet
5. head suhtlemisoskust ja sõbralikkust

Ettevõte pakub

1. head ja sõbralikku kollektiivi
2. häid töötingimusi
3. riigitöötajatele kehtestatud soodustusi
4. erialast täiendkoolitust

Lisainfo

kasuks tuleb eelnev riigitöö kogemus

Tööpakkumise number
#57831
Spetsialist