Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198481

Spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majandushalduskeskuse Põhja majandustalituse spetsialisti põhiülesanneteks on:

  • politsei poolt hoiule antud asitõendite vastuvõtmine, registreerimine ja nende nõuetekohane hoidmine ning väljastamine menetleja nõudel;
  • parklasse toimetatud sõiduki odomeetri näidu fikseerimine ja andmebaasi kandmine;
  • parklas olevate sõidukite, samuti hoiuruumi paigutatud sõidukite juurde kuuluvate esemete perioodiline inventeerimine;
  • parkla sisse- ja väljapääsu režiimi väljatöötamine ja selle efektiivse toimimise tagamine;
  • politsei siseveebis oleva sõidukite andmebaasi haldamine ja ajakohastamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus.

Kasuks tuleb:
  • eelnev kokkupuude politseitööga;
  • eelarve kulujuhtimise ja planeerimise kogemus.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku sektori organisatsioonis;
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Antud ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti logistikabüroo majandushalduskeskuse Põhja majandustalituse koosseisu.

Elulookirjeldust ootame hiljemalt 13. juuniks 2010. a. CV Keskuse kaudu või paberkandjal aadressil:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral Urmas Ait, telefon: 612 4377; urmas.ait[ät]politsei.ee
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Anneli Villemson, telefon: 612 3450; anneli.villemson[ät]politsei.ee

Tööpakkumise number
#198481
Spetsialist