Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215718

Spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on mobiilside tugijaamade paigaldus (koolitused ettevõtte siseselt).
Paigaldustöid hakkad teostama katustel ja mastides üle eesti.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult:
- tehnilist taiplikust (olulisel kohal on ka töö planeerimise- ning logistika alased teadmised);
- elementaarseid elektrialaseid teadmisi (AC/DC)
- töökogemust nõrkvoolu alal
- valmisolekut kõrgtööde teostamiseks
- pühendumist, positiivset ellusuhtumist ja head stressitaluvust;
- enesekehtestamisoskust, algatusvõimet ja iseseisvust meeskonnatöös;
- kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil

Meie pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd professionaalses
meeskonnas, erinevaid väljakutseid ja arenguvõimalusi ning motiveerivat töökeskkonda.

Lisainfo

Kanditeerimmiseks palume saata cv koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#215718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Spetsialist