Värsked tööpakkumised

Spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118813

Tööpakkumise number

118813

Töö kirjeldus

Sinu töö on seotud erinevate infosüsteemide administreerimise ja teenindamisega. Kui tead, milliseid süsteeme kasutavad kaubandus- ja teenindusettevõtted enda igapäeva töö juhtimiseks, siis oskad ettekujutada erinevaid olukordi, milles just Sinu abi vajatakse. Kui kindel teadmine nende valdkondade ärirakendustest puudub, siis on Nixor Sulle parim koht ennast selles osas arendada ja proovile panna. Meie teenuseid vajavad enamik jaekaubanduse kettidest, samuti hotellid ja reisilaevad.

Tööülesanded lühidalt on järgmised:
• süsteemi kasutajate nõustamine ja konsulteerimine
• klientide IT-alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
• IT-süsteemide paigaldamine ja hooldamine

Nõudmised kandidaadile

• ettevõtlikkus, korrektsus, usaldusväärsus
• arvutite hea tundmine
• loov mõtlemine ja pingetaluvus
• erialase inglise keele valdamine, et iseseisvalt arusaada juhendmaterjalidest
• B-katgooria juhiluba

kasuks tulevad
• elektroonikaalased algteadmised
• Lisaks Windowsile Linux operatsioonisüsteemide tundmine

Ettevõte pakub

• huvitavat ja arendavat tööd
• vaheldusrikast ja liikuvat tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Nixor Eesti AS on Nixor AD AS tütarettevõte, mis on rohkem kui 14 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte. Meie eesmärk on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus. Meie klientideks on enamus kaubanduskette Eestis, paljud hotellid ning suurimad müügisüsteemid Läänemere laevadel.