Värsked tööpakkumised

Spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214906

Tööpakkumise number

214906

Töö kirjeldus

Büroo- ja transporditeenuse osakonna spetsialistina annad olulise panuse kogu kontserni tegevust mõjutava tugiüksuse toimimisse ja arengusse:
• Sa arendad ning juhid bürooteenuse arendusprojekti
• lood kogu teeninduspiirkonna haldamise andmebaasi
• vead uue tarkvara loomise projekti
• korraldad bürooteenuse raamhankeid uute teenuste/toodete vajaduse ilmnemisel või vastavalt lepingule
• valmistad ette ja haldad teenuslepinguid
• arvutad bürooteenuse osutamise tasu kontserni äriüksustele igakuiselt ja majandusaastaks

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib just Sinule, kui:
• Sul on keskeri või kõrgharidus
• Sul on projektijuhtimise kogemus (2 aastat)
• oled hea ostutegevuse (hanke ja hinnapäringu) planeerija ja läbiviija
• tunned bürooteenuste valdkonda
• valdad MS Exceli, MS Wordi ja MS Powerpointi
• oled paindlik oma ülesannete täitmisel ja inimestega suheldes
• oled kohusetundlik, pead tähtaegadest kinni, korrektne ja hea organiseerija

Ettevõte pakub

Tule meie meeskonda, sest
• siin saad osaks ambitsioonikast ja kiiresti arenevast organisatsioonist
• lood oma tööga lisaväärtust mitmele tuhandele inimesele üle Eesti
• saad võimaluse tegeleda uute ja innovaatiliste teemadega
• Sinu töö on vaheldusrikas ja meeskond mõnus
• pakume suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia AS Kinnisvara pakub Eesti Energia kontserni ettevõtjatele põhitegevust toetavaid teenuseid. Meie teeninduspiirkond hõlmab kogu Eestit.
Büroo- ja transporditeenuse osakond osutab Eesti Energia ärivaldkondadele büroo-, hanke- ja arhiiviteenust, korraldab infokaitseteenust ning posti- ja kaubavedu.