Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346012

SPETSIALIST-PSÜHHIAATER

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Vangla meditsiiniosakond otsib oma kollektiivi spetsialist-psühhiaatrit, kelle peamisteks tööülesanneteks on kinnipeetavatele ambulatoorse psühhiaatrilise arstiabi andmine - st tervise edendamine, arstlik läbivaatus, individuaalne tervisekasvatus, meditsiiniline nõustamine, haiguste dignoosimine ja ravimine, tervishoiuteenuste osutamist tõendavate ja kinnipeetavaid puudutavate dokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

* meditsiiniline kõrgharidus (arsti kutse),
* psühhiaatri kutse (või õppimine residentuuris),
* kompetentsus erialal,
* töökohustustega seonduvate õigusaktide tundmine,
* vene keele oskus vähemalt kesktasemel,
* arvutikasutamise oskus,
* pingetaluvus,
* täpsus,
* korrektsus.

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töötingimusi,
* meeldivat kollektiivi,
* põnevat tööd,
* eneseteostusvõimalusi,
* võimalik osalise koormusega tööaeg,
* tööle asumine kokkuleppel.

Lisainfo

Huvi korral palun pöörduge täpsustavate küsimustega 750 0820

Tööpakkumise number
#346012

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2014

Meditsiiniosakonna põhiülesanne on korraldada kinnipeetavatele ja vahistatutele tervishoiuteenuse osutamine.

Vaata rohkem