Värsked tööpakkumised

Spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115538

Tööpakkumise number

115538

Töö kirjeldus

* arvutialaste probleemide lahendamise korraldamine
* arvutikasutajate tööalaste probleemide nõustamine
* riistvara -ja tarkvara hooldustööd
* Töö veebirakendustega

Nõudmised kandidaadile

Elementaarne kontoritarkvara kasutamise oskus
* Iseseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
* Abivalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus
* B-kategooria juhiload ja isikliku auto kasutamisvõimalus
* huvi arvutite vastu
* Infotehnoloogia alased põhiteadmised

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda
* palju erinevaid projekte
* arenemisvõimalust ja erialaseid täienduskoolitusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

HTML ja PHP/Mysql tundmine
Kogemused graafikaprogrammide kasutamisel
Algteadmised erinevatest serveriplatvormidest

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2007

Visioline on infotehnoloogia arendamise, rakendamise ja innovaatiliste projektidega tegelev ettevõte, peamiseks tegevusvaldkonnaks infotehnoloogia alane peatöövõtt ja IT juhtimine. Visioline pakub oma klientidele tänaseid ja homseid IT lahendusi riistvarast tarkvarani. Leiame, et parimad kliendid, kellega koostöös arendada ja võtta kasutusele uuenduslikke lahendusi, asuvad tänases Eestis. Just nimelt Eesti kliendi probleeme lahendades suudame välja töötada innovatiivsed lahendused, olla teenäitajaks IT maastikul. Samal ajal laiendab Visioline pidevalt oma turuosa ka väljaspool Eestit.