Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297724

SPETSIALIST - KOOLI SOTSIAALTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tegelemine kooliprobleemidega õpilastega juhtumikorralduse meetodil koostöös
juhtumivõrgustikuga
  • juhtumitöö analüüsimine, arvamuste ja eksperthinnangute koostamine
  • osalemine töörühmade ja komisjonide töös ning valdkonna arendus ja preventiiv-
tegevuses
  • aruandluse koostamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

erialane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus

  • arvuti kasutamise oskus
  • soovitavalt eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • kohusetunne, stressitaluvus, empaatiavõime ja konfidentsiaalsus
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

vastutusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • töövaldkonda puudutava seadusandluse tundmine
  • projekti kirjutamise ja juhtimise oskus
  • juhilubade olemasolu

CV koos motivatsioonikirjaga palume esitada Haapsalu Linnavalitsusele kirjalikult Posti 34, Haapsalu 90504 või meili teel 11. veebruariks 2013.

Tööpakkumise number
#297724

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem