Värsked tööpakkumised

Spetsialist fassaadimaterjalide alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119026

Tööpakkumise number

119026

Töö kirjeldus

Kas sa oled fassaadimaterjalide alal spetsialist?
Soovid selleks saada?
Meie pakume sulle selleks võimalust!

Otsime oma meeskonda Tallinnas aktiivset ja ehitusmaterjalidest huvitatud inimest, kellest võiks kujuneda ekspert fassaadimaterjalide alal.

Meie ootused sellisele spetsialistile:
-enese kurssi viimine erinevate fassaadimaterjalidega;
-arhitektide, projekteerijate ning ehitajate nõustamine;
-olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning uute loomine;
-lahenduste pakkumine ja nendega seotud hinnapakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane haridus (õpingud võivad olla pooleli) või töökogemus;
- hea suhtlemisoskus ja müügitöö kogemus;
- aktiivsus ja isiklik initsiatiiv;
- arvuti kasutamise oskus;
- eesti ja vene keele oskus;
- B kategooria juhiload.

Kasuks tuleb inglise ja/või saksa keele oskus.

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu (põhipalk + tulemustasu);
- erialast täiendkoolitust materjalide tootjate juures;
- sõbralikku meeskonda;
- tööd arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Kui leiad, et see võiks olla töö, mida tahad teha, siis saada meile oma CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

Alates 1998. aastast tegutseva ettevõtte peamiseks tegevusalaks on ehitusmaterjalide maaletoomine- ja hulgimüük. Oleme keskendunud kahele suunale: fassaadi- ja põrandalahenduste ning -materjalde pakkumisele.