Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59959

Spetsialist-energeetik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vangla elektri-, vee- ja soojavarustuse ning kanalisatsioonisüsteemi normaalse funktsioneerimise tagamine; üldksautatavate ruumide ja kambrite remonttööde juhendamine.

Ootused kandidaadile

- kõrgemat või tehnilist keskharidust, elektriku või san.tehniku kutset
- teadmisi kommunikatsioonide remondi valdkonnast
- vastavust avaliku teenistuse seaduse nõuetele
- arvuti kasutamise oskust
- kasuks tuleb vene ja/või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- meeldivat töökeskkonda
- enesetäiendamise võimalusi
- sportimisvõimalusi
- soodsat ja kvaliteetset toitlustamist

Lisainfo

Täpsem informatsioon telefonil 7 500 816 Toomas Ermel.

Tööpakkumise number
#59959