Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #199122

Spaakeskuse hoolitsuste teenindaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Vantaal asuvasse uude Spaakeskusse otsitakse hoolitsuste (erinevad aroomimassaazid, vannid, vesiteraapia, jmt.) teenindajaid.
Töö on täistööajaga ning tähtajatu.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on varasem kokkupuude erinevate veekeskuste ja spaade hoolitustega, kasuks tuleb töökogemus massöörina ning erinevat laadi hoolitsuste läbiviimisel.
Keeleoskuse osalt peaksid kandidaadid valdama vähemalt kesktasemel Soome keelt, Inglise ja Rootsi keeleoskus tuleb kasuks.

Pakume püsivat töösuhet Helsinki kõige uuemas spaakompleksis.
Tööaegade ja töötasu osas järgime Soome vastava ala kollektiivlepingu tingimusi.
Samuti pakub tööandja soodsat majutust samas kompleksis asuvas hotellis.

Lisainfo

Täpsemat informatsiooni saab argipäeviti telefonil 6831101 kella 10.00 - 12.00, või küsides meie teenindusbüroost Tallinnas, Roosikrantsi 13, avatud kella 8.00 - 16.00.

Tööpakkumise number
#199122

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Soome Hotelli ja toitlustusala kollektiivleping

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem