Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195833

Spaakeskuse hoolitsuste teenindaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Vantaal asuvasse uude Spaakeskusse otsitakse hoolitsuste (erinevad aroomimassaazid, vannid, vesiteraapia, jmt.) teenindajaid.
Töö on täistööajaga ning tähtajatu.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on varasem kokkupuude erinevate veekeskuste ja spaade hoolitustega, kasuks tuleb töökogemus massöörina ning erinevat laadi hoolitsuste läbiviimisel.
Keeleoskuse osalt peaksid kandidaadid valdama vähemalt kesktasemel Soome keelt, Inglise ja Rootsi keeleoskus tuleb kasuks.

Pakume püsivat töösuhet Helsinki kõige uuemas spaakompleksis.
Tööaegade ja töötasu osas järgime Soome vastava ala kollektiivlepingu tingimusi.
Samuti pakub tööandja soodsat majutust samas kompleksis asuvas hotellis.

Lisainfo

Täpsemat informatsiooni saab argipäeviti telefonil 6831101 kella 10.00 - 12.00, või küsides meie teenindusbüroost Tallinnas, Roosikrantsi 13, avatud kella 8.00 - 16.00.

Tööpakkumise number
#195833