Värsked tööpakkumised

Spaajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545135

Tööpakkumise number

545135

Töö kirjeldus

Ilumaailm on alati olnud midagi Sinule?

von Stackelberg Hotel Tallinna hubases Zen SPA's pakume mitmekülgset valikut erinevaid massaaže, keha- ja näohoolitsusi ning loomulikult ei puudu ka hoolitsused kätele ja jalgadele.

Kandidaadilt ootame spaa igapäevatöö oskuslikku koordineerimist, osalemist meeskonnatöös, meeldiva õhustiku ja keskkonna loomist nii klientidele kui ka töötajatele, osalemist spaa majandustegevuse arendamises ning töösoorituse juhtimises. Tunned, et oled positiivne, aktiivne, valmis väljakutseks ning soovid meiega liituda, kandideeri juba täna!

Nõudmised kandidaadile

Sinu igapäevatöö
• klientide kõrgetasemeline, sõbralik ja viisakas teenindamine;
• pakkumiste koostamine, müük, tellimuste kinnitamine, arvete koostamine ja laekumiste kontroll;
• aktiivne infovahetus teiste osakondadega;
• aruandluse pidamine ja esitamine juhkonnale;
• spaa igapäevatöö koordineerimine ja kontrollimine;
• massaažide, keha-, ilu- ja näohoolitsuste, maniküüri ja pediküüri tegemine;
• lisatoodete müük.

Ootame Sinult
• kvalifikatsioonitunnistust, vähemalt rakenduskõrgharidust ilu-, tervise- või majandusvaldkonnas;
• ausust, korrektsust ja täpsust;
• positiivsust, sõbralikku suhtumist ja oskust nautida oma tööd;
• teenindusvalmidust ja head meeskonnatööoskust;
• head pingetaluvust;
• tahet pakkuda kliendile kõrgel tasemel hoolitsusi;
• väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui ka kirjas.

Ettevõte pakub

• Erinevate hoolitsuste väljaõpet ja lisakoolitusi;
• huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd;
• suurepärast meeskonda ja ühiseid üritusi;
• hotelliketisiseseid soodustusi;
• motiveerivat töötasu ning arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotel Tallinn, Kreutzwald Hotel Tallinn, Centennial Hotel Tallinn ja City Hotel Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels hotelliketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.
Toompea jalamil, vana ja uue linna piiril, asub aastast 1873 stiilne paekivi hoone, mis on ehitatud Balti saksa parun Theophil von Stackelbergi poolt omale linnaresidentsiks. Selles ajalugu täis hoones on 2009 aasta kevadel ajalooliselt autentsema näo saanud ka hotell von Stackelberg Hotel Tallinn, kus on harmooniliselt ühendatud uus ja vana disain. Hotellis on kokku 52 numbrituba (Superior, ZEN ja ZEN Deluxe klass), mis pakuvad hotelli külalistele hubast pelgupaika peale pikka linnaga tutvumist või pingelist ärikohtumist.