Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641520

SPAA TERAPEUT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 25. veebruar 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

erinevate massaažide ja näo- ja kehahoolduste teostamine
maniküüri ja pediküüri teostamine
sõbralik suhtlemine klientidega
töökoha- ja töövahendite korrashoid

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

kvalifikatsioonitunnistus
positiivsust, sõbralikku suhtumist ja oskust nautida oma tööd
teenindusvalmidust ja head meeskonnatööoskust
tahet pakkuda kliendile kõrgel tasemel hoolitsusi
ausust ja korrektsust
eesti ja inglise keele oskust suhtlustasandil

Kasuks tuleb:

varasem töökogemus spaas
vene/soome keele oskus

Ettevõte pakub

erinevate hoolitsuste väljaõpet
huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
sõbralikku meeskonda
motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#641520

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

Kreutzwald Hotel Tallinn kuulub Unique Hotels hotelligruppi. Unique Hotels on väike grupp elustiilihotelle. Hotellid asuvad ajaloolistes täielikult renoveeritud hoonetes, kus on elegantselt ühendatud ajalooline õhkkond, maitsekas sisekujundus ning kaasaegsed mugavused. Enamus meie hotelle asuvad Tallinna kesklinnas, kiviviske kaugusel linna peamistest vaatamisväärsustest.

Unique Hotels opereerib viite hotelli – Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva märkivat Centennial Hotel Tallinna, taskukohaste hindadega hotelli City Hotel Tallinn, 4-tärni hotelli Kreutzwald Hotel Tallinn, ajaloolist butiikstiilis äriklassi hotelli von Stackelberg Hotel Tallinn ja äriklassi puhke-ja konverentsikeskust Vihula Mõisa, mis asub tunnisõidu kaugusel Tallinnast.

Jaapani stiilis Zen-SPA oma luksuslike hooldustega, sauna ja jaapani basseiniga pakub unikaalset spaa elamust ning lõõgastust.

Vaata rohkem