Spaa teenindaja
Tööpakkumise number #696478

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Klientide kõrgetasemeline teenindamine ilusas mõisamiljööga spaas.

Ootused kandidaadile

Erialase väljaõppe ning kogemuste olemasolu, hea suhtlemisoskus ning eesti ja inglise keele oskus on hädavajalikud.

Motiveerivat palgasüsteemi, paindlikku töögraafikut ning majasiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#696478

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2021
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2021
Spaa teenindaja Spaa teenindaja

Vihula Manor Hospitality OÜ

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn ja Centennial Hotell Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels ketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.

Vaata rohkem