Värsked tööpakkumised

Spaa keskuse administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367945

Tööpakkumise number

367945

Töö kirjeldus

Spaa keskuse administraatori põhilisteks tööülesanneteks on:
- klientide sõbralik teenindamine
- klientide hoolitsustesse registreerimine ja igakülgne nõustamine
- klientide vastuvõtmine ja hoolitsustesse juhatamine
- ilutoodete müük
- Spaa keskuse üldtelefonile ja e-mailidele vastamine
- Spaa keskuse igapäevase töö sujuvuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kellel on:
- keskharidus
- arvuti kasutamise oskus
- soov suhelda erinevate inimestega
- arusaam korrektsest klienditeenindusest ja telefonisuhtlusest
- hea eneseväljendusoskus eesti, vene, inglise ja soome keeles
- oskus planeerida tööülesandeid ja oma tööaega
- paindlikkus ja vastutulelikkus
- positiivne ellusuhtumine, kohusetundlikkus, täpsus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- koolitust ja arenguvõimalusi
- veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust
- jt soodustusi Kalev Spa hotelli ja veekeskuse toodetele ja teenustele

Lisainfo

Antud ametikohal tuleb igapäevaselt väga palju suhelda soome keeles.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2015

Kalev Spa hotell ja veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon. Me pakume oma Spaa keskuses erinevaid tervishoiu-, ilu ja kehahooldusteenuseid ning massaaźe.