Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801566

Spaa ja lõõgastuskeskuse administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Spaa ja lõõgastuskeskuse külaliste kõrgetasemeline teenindamine.

  • Broneeringute haldamine, ilu- ja spaaprotseduuride kohta info jagamine ning toodete müük.

  • Klientidega arveldamine.

  • Jooksvate küsimustega tegelemine (s.h probleemolukordade ennetamine ja lahendamine).

Ootused kandidaadile

  • Oled rõõmus selle üle, et saad hotelli spaa ja lõõgastuskeskuse külalistele pakkuda kõrgetasemelist teenindust ning muuta nende päeva paremaks.

  • Räägid lisaks eesti keelele klientide teenindamiseks piisaval tasemel ka inglise keelt.

  • Oled igapäevaselt positiivne ja toetav meeskonnaliige.

Ettevõte pakub

  • Paindlikku vahetustega töö (päevased vahetused).

  • Võimalust palgale lisaks teenida müügiboonust.

  • Ettevõttesiseseid soodustusi.

  • Suurepärast töökeskkonda.

  • Väljaõpet ja lisakoolitusi.

Tööpakkumise number
#801566

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : 1000 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem