Värsked tööpakkumised

SPA vastuvõtu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119577

Tööpakkumise number

119577

Töö kirjeldus

Pakume tööd SPA vastuvõtu administraatorile, kelle tööülesandeks on klientide kvaliteetne ja sõbralik teenindamine (infopäringutele vastamine ja protseduuride broneerimine kohapeal ning telefoni teel; teenuste- ja toodete müük)

Nõudmised kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus
- soome- ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil
- arvutikasutamisoskus
- kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
- valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

- sõbralikku meeskonda
- arenemisvõimalust
- kaasaegset töökeskkonda
- väljaõpet töö käigus
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Töö asukohaks on Pühajärve Spa hotell (puhkekeskus), 3 km kaugusel Otepäält.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2007
Kuulutus sisestati:
15. august 2007

Kauni pargiga hubane ja mõnus Pühajärve Spa hotell pakub oma klientidele kodust ja meeldivat olemist. Hotelli kahes majutuskorpuses on kohti 200 külastajale. Klassikalise spa-hotellina pakume head ravi- ja lõõgastusprotseduuride valikut.