Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153253

Spa Perenaine

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine toodete ja teenuste osas.
Klientide vastuvõtmine ja juhendamine spa ruumides.
Hoolitsema selle eest, et kliendid saaksid broneeritud hooldused õigeaegselt.
Sooritama vannihooldustes vajalike kehamähiste protseduure.
Hoolitsema selle eest, et nii riietusruumides kui ka dušširuumides oleks olemas kõik vajalikud vahendid(puhtad rätikud, duššigeelid jne).
Klientidele söökide ja jookide pakkumine ja serveerimine.
Klientide probleemidele ja muredele võimaliku parima lahenduse leidmine
Babor toodete nõustamine ja müük.
Spas töö ajal puhtuse tagamine (dušširuumid, wc, vannihooldus ruumid jne).

Ootused kandidaadile

  • ausus ja usaldusväärsus
  • hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus ja korrektsus töös
  • kohusetundlikkus
  • arvutioskus
  • valmisolek töötada graafiku alusel
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • erinevaid lisahüvesid
  • vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#153253

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Oleme luksuslik Spa Tallinna kesklinnas.

Vaata rohkem