Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315671

SPA- JA ILUMAAILMA VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide sõbralik teenindamine spa– ja ilumaailma vastuvõtus
  • klientide nõustamine spa- ja ilumaailma teenuste osas ning teenuste aktiivne müük

Ootused kandidaadile

  • oled orienteeritud heale klienditeenindusele
  • oled sõbralik ja abivalmis
  • Sulle sobib meeskonnatöö
  • suudad erinevates olukordades orienteeruda kiirelt ja paindlikult
  • valdad heal tasemel eesti, inglise ja soome keelt (kasuks tuleb ka vene keele oskus)

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet kohapeal
  • vahetustega tööd graafiku alusel
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Pirita TOP Spa Hotellis. Töötamine on osalise tööajaga.

Tööpakkumise number
#315671

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2013
Kuulutus sisestati:
1. august 2013

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asub Tallink City Hotel, lisaks Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Kesklinnast mõnevõrra eemal asub Pirita TOP SPA Hotell. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.

Vaata rohkem