Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222081

SPA- JA ILUMAAILMA VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbralik teenindamine spa – ja ilumaailma vastuvõtus
  • Klientide nõustamine spa- ja ilumaailma teenuste osas ning teenuste aktiivne müük

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust sarnasel ametikohal ja oled eelnevalt kokkupuutunud ilumaailmaga
  • Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
  • Oled sõbralik ja abivalmis
  • Sulle sobib meeskonnatöö
  • Suudad erinevates olukordades orienteeruda kiirelt ja paindlikult
  • Valdad heal tasemel eesti-, inglise- ja soome keelt. (kasuks tuleb ka vene keele oskus)

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Väljaõpet kohapeal
  • Vahetustega tööd graafiku alusel
  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Pirita Top Spa hotellis.

Tööpakkumise number
#222081

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
14. märts 2011

AS Tallink Grupp on 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad meie kolm hotelli: Tallink City Hotell, Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotell ning keskusest mõnevõrra eemal Pirita Top Spa Hotell.

Vaata rohkem