Värsked tööpakkumised

Sous-chef

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29922

Tööpakkumise number

29922

Töö kirjeldus

Sous-chef`i tööülesanded on menüüde, retseptide, kalkulatsioonide koostamine koostöös peakokaga, toitude valmistamine ja serveerimine ning köögipersonali töö igapäevane juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt erialane haridus
• eelnev töökogemus sous-chef`ina
• eesti, inglise, vene ja soome keele oskus
• hea suhtlemisoskus
• pingetaluvus ja valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd
• väga laialdast arenemisvõimalust
• meeldivat töökollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2004
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2004

Meriton Hotels hotelliketti kuuluvad hetkel Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary külalistemaja. Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.
Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Le Paris, kohvik Mademoiselle, Lobby baar ja Eiffel Club.