Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530495

Sotsialtööspetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistusülesannete lühikirjeldus:

  • nõustamine sotsiaalvaldkonna alastes küsimustes;
  • abivajaduse hindamine, toetuste määramine ning teenustele suunamine;
  • võrgustikutöö teiste omavalitsuste, riigiasutuste jt juriidiliste ning füüsiliste isikutega;
  • eestkoste teostamine;
  • valla esindamine kohtus.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus sotsiaaltöö erialal;
  • valdkonna tööks vajalike õigusaktide tundmine;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses kohaliku omavalitsuse ametnikule kehtestatud nõuetele;
  • hea koostöö- ja suhtlemisoskus ning soov töötada meeskonnas;
  • hea algatusvõime ja loovus, kohusetunne, pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime, empaatiavõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • B kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus;
  • töökogemus avaliku teenistuse sotsiaalvaldkonnas (riigiasutus või kohalik omavalitsus).

Lisainfo

Otsime kahte sotsiaaltööspetsialisti:
1. tähtajatult ametisse nimetatav;
2. ajutiselt eemaloleva töötaja asendaja.

Mõlemal juhul tööle asumine esimesel võimalusel.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:

  • avaldus koos motivatsioonikirjaga;
  • elulookirjeldus;
  • haridust tõendavate dokumentide koopia.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 06.05.2018.a. Tõrva Vallavalitsuse meiliaadressil torva(at)torva.ee, märgusõnaga „Sotsiaaltööspetsialist“

Lisainformatsioon: Tõrva valla abivallavanem Kalev Laul kalev.laul(at)torva.ee tel: 524 0174

Tööpakkumise number
#530495

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2018
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2018

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja konkursi haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna koosseisus oleva sotsiaaltööspetsialisti ametikohale

Vaata rohkem