Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316055

SOTSIAALTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu linnavalitsuse sotsiaalabi osakond võtab teenistusse sotsiaaltöötaja (ajutiselt äraoleva ametniku asendajana), kelle tööülesanneteks on eakte ja puuetega inimeste hoolekande vajaduse hindamine, hoolekandeteenuste osutamine ja korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus sotsiaaltöö valdkonnas;
  • sotsiaaltööalane töökogemus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • kirjalike dokumentide koostamise ja õigusaktidega töötamise oskus;
  • valmisoleku meeskonnatööks;
  • pingetaluvus;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • hea vene keele oskus (kõnekeelena).

Lisainfo

Lisainfo
Avaldus ja CV palume saata hiljemalt 15. august 2013 e-posti aadressile sao[at]raad.tartu.ee või postiga Raekoja pl 3, Tartu. Lisainfo tel 736 1305, teenistuse juhataja Indrek Rohtla

Tööpakkumise number
#316055

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. august 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem