Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127806

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame sotsiaaltöötajat ajutiselt äraoleva ametniku asendamiseks. Tööülesanneteks on eakate ja puuetega inimeste hoolekande vajaduse hindamine, hoolekandeteenuste osutamine ja korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • omandatud sotsiaaltöö alane kõrgharidus või vähemalt 5-aastast sotsiaaltöö alane töökogemus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • pingetaluvus;
  • hea vene keele oskus.

Ettevõte pakub

avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata hiljemalt 22.10.07 Tartu LV sotsiaalabi osakonda Raekoja plats 3, tuba 101. Lisainfo 736 1305.

Tööpakkumise number
#127806