https://www.cvkeskus.ee/61770

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61770

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö vanemliku hooleta lastega lastekodu peres


Ootused kandidaadile

Erialane haridus (sotsiaaltöö või pedagoogiline) , eesti keele oskus vähemalt kesktasemel


Ettevõte pakub

Eneseteostamise võimalust, kaasaaegset töökeskkonda, puhkust kuni 35 kalendripäeva, palk kuni 6000.- eek kuus


Tööpakkumise number
#61770
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Sotsiaaltöötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!