Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247439

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Riskikäitumisega noorte eest hoolitsemine ning nendega suhtlemine
  • Noorte individuaalse arengu toetamine
  • Õpi- ja kasvukeskkonna loomine, mis soodustab noorte sotsiaalset aktsepteeritud käitumist ning ühiskonnas aktsepteeritud rollide ja väärtuste-hoiakute omaksvõtmist.

Töö eeldab head pingetaluvust ja toimetulekut kõige erinevamates suhtlussituatsioonides.

Ootused kandidaadile

  • Sotsiaaltöö või pedagoogika alane eriharidus
  • Valmisolek meeskonnatööks
  • Konfliktijuhtimise oskus
  • Eesti keele oskus B2 tasandil
  • Hea vene keele oskus suhtlustasandil
  • Valmisolek töötada 24-tunnistes vahetustes
  • Arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Erialaseid koolitusi
  • Üksuse ja psühholoogi tuge
  • Töönõustamisi
  • Tagasisidet regulaarsete arenguvestluste näol

Lisainfo

Tallinna Lastekodu otsib töötajaid, kes on valmis ööpäevaringselt tegelema riskikäitumisega laste ja noortega. Tasakaalustatud teenuse osutamise huvides on kandideerima oodatud eriti meesterahvad.

Tööpakkumise number
#247439

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 604 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2011

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 6 erinevas keskuses üle Tallinna. Lisaks pakutakse ajutist varjupaika nii väiksematele kui ka suurematele lastele ja raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse lapsehoiuteenust. Täisealistele noortele, keda vanuse tõttu enam riiklikult ülal ei peeta, pakutakse ajutist peavarju kuni oma eluaseme leidmiseni.
Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.

Vaata rohkem