Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170522

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rehabilitatsiooniplaanide koostamine
  • sotsiaalnõustamine
  • dokumentatsiooni vormistamine
  • koostöö teiste ametkondadega

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • meeskonnatöö oskus
  • analüüsivõime, pingetaluvus, tasakaalukus, otsustus- ja vastutusvõime
  • korrektsus suhtlemisel ja dokumentatsioonis
  • väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus
  • kasuks tuleb eelnev rehabilitatsioonitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • hästitoimivat meeskonda
  • eneseteostamise võimalust
  • tööalast täiendkoolitust

Lisainfo

  • Pakume tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks.

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 10. detsembriks k.a. e-mailile jaana.kikas[at]ph.ee

Tööpakkumise number
#170522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2008

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne-, Saare- ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1000 inimese.

Vaata rohkem