Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167217

Sotsiaaltöötaja õpilaskodus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- õpilaste teavitamine õppe-ja rehabilitatsioonialal
- õpilaskodu kodukorra tagamine
- õpilastele sotsiaalse rehabilitatsiooni läbiviimine rühmas ja vajadusel individuaalselt
- invatranspordi korraldamine
- õpilaskodu ruumide kasutamise koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • Väga hea meeskonnatöö oskus
  • Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime, usaldusväärsus, korrektsus.
  • Empaatiavõime;
  • Algatusvõime ning loovus uute ja otstarbekate lahenduste väljatöötamiseks;
  • Pingetaluvus ja paindlikkus

Kasuks tuleb
  • Eelnev töökogemus erivajadustega inimestega töötamisel
  • Eelnev töökogemus sotsiaalsüsteemis

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta riigiasutuses
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust osaleda projektitöös
  • Eneseteostusvõimalusi
  • Võimalusi enesetäiendamiseks

Tööpakkumise number
#167217

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2008

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Sotsiaalministeeriumi hallatav asutus, mis tegutseb üleriigilise erivajadustega inimeste sotsiaalse toimetuleku ja kutserehabilitatsiooni arendus-, koolitus-, teabe- ja metoodilise keskusena.

Vaata rohkem