https://www.cvkeskus.ee/565961

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sotsiaaltöötaja, noorsootöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565961

Tööpakkumise number

565961

Töö kirjeldus

Otsime SPIN-programmi Tallinna tiimi tugispetsialiste, kes saavad end uhkusega kutsuda abitreeneriks. Töö peamiseks sisuks on programmi sotsiaalsete ja enesejuhtimise sessioonide ettevalmistamine ja läbiviimine, samuti treeneri toetamine jalgpallisessioonide läbiviimisel. Sobival inimesel peaks olema kas sotsiaaltöötaja, noorsootöötaja või psühholoogi haridus ja vähemalt kaheaastane töökogemus noortega. Lisaks eesti keele oskusele on vajalik ka vene keele oskus. Isikuomadustelt ja oskustelt olulised empaatilisus, avatus, proaktiivsus ja lahendustele orienteeritus, enesekehtestamis-, kuulamis- ja suhtlemisoskus. Töö on osakoormusega ja pärastlõunastel aegadel. Töö piirkonnad on Tallinnas Mustamäe ja Haabersti linnaosad. Tööle asumine eeldab kaheosalise baaskoolituse läbimist. Esimene osa baaskoolitusest toimub neljapäeval, 15. novembril kell 09.00-13.00, teine osa baaskoolitusest lepitakse kokku hiljem. Töö programmi noortega Mustamäel algab 12. novembril ja Haaberstis jaanuaris 2019 (kuupäev täpsustub).


Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
• sotsiaaltöötaja/noorsootöötaja/psühholoogi/pedagoogilist haridust ja vähemalt kaheaastast töökogemust noortega
• jalgpallitreeneri kutsekvalifikatsiooni – vähemalt Eesti Jalgpalli Liidu lastejalgpalli tasand (juhul kui seda pole, tagatakse vastav koolitus programmi poolt)
• eesti ja vene keele oskust
• teadmisi ja oskusi viimaks läbi aktiivseid grupitegevusi ja töötubasid
• empaatilist ja avatud suhtumist
• proaktiivsust ja lahendustele orienteeritust
• tugevat enesekehtestamise ja konfliktide lahendamise oskust
• valmisolekut tegeleda noorte arenguvajadustega ja olla neile eeskujuks
• valmisolekut pühenduda programmi missioonile ja panustada pikaajaliselt
• arvuti kasutamise oskust


Ettevõte pakub

• väljaõpet nõutava jalgpallitreeneri kutsekvalifikatsiooni omandamiseks ja täiendõpet programmi sotsiaalsete oskuste sessioonide läbiviimiseks
• pidevat tuge ja nõustamist (supervisioonid, täiendõpe, individuaalne konsultatsioon jms)
• võimalust töötada osalise töökoormusega (3 sessiooni nädalas) ja pärastlõunasel ajal
• kaasalöömist sõbralikus, motiveeritud ja professionaalses meeskonnas
• võimalust näha vahetult oma töö tulemusi ja muuta noorte elu


Lisainfo

Töö on osalise koormusega (kuni 0,25 kohta). Sessioonid kestusega 1,5h toimuvad kolm korda nädalas ja pärastlõunastel aegadel. Programmi sessioonide toimumisajad ja kohad on leitavad veebilehelt alalehelt trennide ajad.

Kandideerimiseks saada enda CV ja kuni 3- minutiline motivatsioonivideo või motivatsioonikiri programmi tegevjuhile Keit Fomotškinile (keit(at)spinprogramm.ee.

Lisainfo: Keit Fomotškin, tel. +372 53060112. Vaata ka www.spinprogramm.ee


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
6. november 2018
Brutopalk:
kuni 367 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

SPIN-programm on tõendatult mõjus spordil põhinev arenguprogramm 10-18-aastastele noortele. Programmi peamine eesmärk on arendada osalejate sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning vähendada riskikäitumist.

SPIN tugineb Suurbritannias juba 12 aastat edukalt ja mõjusalt toimiva programmi Kickz mudelil. Eestis viiakse programmi alates 2015. aasta jaanuarist läbi Tallinnas, Põhja-Tallinna ja Lasnamäe linnaosades, alates septembrist 2016 Kohtla-Järve linnas, jaanuarist 2017 Narva linnas, aprillist 2018 Tartu ja Rakvere linnas ning oktoobrist 2018 Viimsi vallas.

Programmi viiakse läbi tihedas koostöös kohalike omavalitsuste, koolide, Politsei- ja Piirivalveameti ning jalgpalliklubidega. Programmi elluviimist koordineerib MTÜ SPIN.

SPIN-programmi elluviimist rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Siseministeerium, Tallinna Vesi AS, Kohtla-Järve, Narva, Tartu, Rakvere ja Tallinna linn ning Viimsi vald, UEFA Foundation for Children, Briti Nõukogu ja Heateo Mõjufond.