Sotsiaaltöötaja (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376144

Tööpakkumise number

376144

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöötajate töö põhieesmärk on asutuse põhitegevusega seotud tegevuste korraldamine, selles valdkonnas uuenduste algatamine ja elluviimine koostöös juhtkonnaga, sh:

  • eesmärgist tuleneva vajaliku info kogumine, analüüsimine ja selle põhjal parendusettepanekute tegemine
  • koostöö laste/noorte võrgustikuga (ümarlauad, juhtumite arutelud jms)
  • võrgustiku nõustamine lapse/noore arenguga seotud küsimustes
  • osalemine lapse/noore arengu- ja tegevuskava koostamisel ja analüüsimisel
  • töötajatele supervisiooni organiseerimine, sh superviisoritega läbirääkimine, lepingute sõlmimine, aruandlus jms
  • tugiisikute ja vabatahtlike töö koordineerimine
  • koostööks vajaliku info vahendamine ja haldamine oma valdkonna koostööpartnerite ja asutuse vahel
  • tööülesannetega seotud eelarve planeerimine ja täitmise jälgimine

Töö eeldab vastutustunnet konfidentsiaalse info käitlemisel igapäevastes tööülesannetes.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded:

  • pedagoogiline või sotsiaaltööalane kõrgharidus
  • eesti keele oskus C1 tasemel
  • vene keele oskus aktiivsel suhtlustasandil
  • hea eneseväljendusoskus
  • tahe osaleda uute lahenduste väljatöötamisel
  • valmisolek meeskonnatööks
  • väga hea pingetaluvus
  • arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • varasem kokkupuude sotsiaal- või pedagoogilise tööga
  • autojuhtimisoskus

Ettevõte pakub

  • Täiendkoolitusi
  • Eneseteostusvõimalust olulise sotsiaalse missiooniga valdkonnas
  • Kokkuhoidvat kollektiivi
  • Võimalust kaasa rääkida asutuse arengus

Lisainfo

Tööle asumise aeg alates 01.06.2015

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. mai 2015
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2015

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele/noorele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.