Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69449

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

JÕGEVA VALLAVALITSUS VÕTAB TÖÖLE SOTSIAALHOOLDUSTÖÖTAJA,
kelle peamised tööülesanded on:

  • tööpiirkonna elanike nõustamine sotsiaalhooldus ja –abi alastes küsimustes
  • üksikute vanurite ja puudega inimeste abistamine
  • kõrvalabi ja tugiteenuste osutamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • keskharidust ja erialast kutsealast ettevalmistust
  • head suhtlemisoskust
  • oskust teha koostööd kliendi ja tema lähedastega
  • valmidust meeskonna- ning võrgustikutööks
  • arvuti kasutamise oskust
  • isikliku sõiduauto tööks kasutamise võimalust
Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

kindlat töökohta
meeldivat töökollektiivi
palju suhtlemist

Tööpakkumise number
#69449