Värsked tööpakkumised

Sotsiaaltöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 629417

Tööpakkumise number

629417

Firma nimi peidetud Sotsiaaltöötaja

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded
Sinu ülesandeks on sotsiaaltöö korraldamine Narva-Jõesuu SOS Lastekülas ning Lasteküla esindamine kohalikes omavalitsustes.
Sa toetad perevanemaid ning suhtled omavalitsustega, bioloogiliste vanematega, haridus- ja rehabilitatsiooniteenuse pakkujatega laste arengut puudutavates küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Eeldused õnnestumiseks:

  • soov töötada lastega ja teostada end sotsiaalvaldkonnas;
  • kõrgharidus (sotsiaal- või haridusalal);
  • varasem erialane töökogemus;
  • hea eesti keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult;
  • hea vene keele oskus suuliselt;
  • sobivad isikuomadused (sh pingetaluvus ja suhtlemisoskus).

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd, eneseteostust sotsiaalvaldkonnas ning enesetäiendamise võimalusi. Lisaväärtuseks on toetav meeskond, paindlik tööaeg ja põhipuhkus 30 päeva.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.