Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313207

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Teostab isikute esmatasandi sotsiaalnõustamist;
- Arvestab riiklikku toimetulekutoetust ja vajadustepõhist lapsetoetust arvutiprogrammi STAR abil ning koostab rahade kasutamise aruandeid;
- Hooldusvajaduse hindamine ja hooldajatoetuste väljamaksmise korraldamine, järelevalve;
- Sotsiaalregistri pidamine ja selle pidev täiendamine;
- Nõustab inimesi isikutunnistuste ja passide vormistamisel ning korraldab dokumendi kättesaamist;
- Abistab puuetega inimesi proteeside ja teiste abivahendite muretsemisel.

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus või selle hetkel omandamine
- Arvuti kasutamise oskus (arvutiprogramm STAR, MS Office)
- Autojuhiload
- Hea suhtlemisoskus
- Korrektsus ja vastutustunne
- Algatusvõime ja iseseisvus
- Valmisolek meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas
- Vene keele valdamine ametialase suhtluse tasandil
- Hea väljendus- ja kuulamisoskus

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi
- Enesetäiendamise võimalusi
- Vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjeldusega ja haridust tõendava dokumendi koopiaga saata hiljemalt 05.08.2013 aadressil Aruküla tee 9, Jüri alevik, 75301 või e-posti
aadressil info(ätt)rae.ee märgusõnaga „konkurss“. Lisainfo: Ülle Parmas, 6056773; 5266774

Tööpakkumise number
#313207

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. august 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2013

CVKeskus.ee klient

Siin on elatud aastatuhandeid
Esimesed täheldused elust Rae vallas on pärit enne meie ajaarvamist. Lehmja külas asuvad lohkudega kultuskivid lubavad oletada Lehmjas elamist juba 500 aastat e.m.a, kuid uuemad arheoloogilised leiud kõnelevad hoopis vanemast asustusest siin piirkonnas. 1972. aastal leidis koduloouurija Oskar Raudmets Lehmja piirkonnast kivikirve, mis on dateeritud III aastatuhandest e.m.a.
Rae valla asustamisaastaks loetakse 1866.aastat, mil väikeste valdade kokkuliitmisel moodustati tänast nime kandev vald.

Elanikke 13833 (seisuga 01. jaanuar 2013)
Pindala 206,7 km² (suuruselt 89. Eestis)
Alevikke 5: Jüri (3455 elanikku), Vaida (949 elanikku), Assaku (432 elanikku), Lagedi (913 elanikku), Peetri alevik (3226 elanikku)
Külasid 26.
Tervishoiuasutused: Jüri Tervisekeskus, Lagedi Velskripunkt, Vaida Ambulatoorium
Lasteaedu 7: "Taaramäe", "Tõruke" , "Õie" lasteaiad Jüris, "Pillerpall" Vaidas, Peetri lasteaed, Assaku lasteaed, Lagedi lasteaed.
Koole 4: Peetri Lasteaed-Põhikool, Lagedi Põhikool, Vaida Põhikool, Jüri Gümnaasium

Raamatukogusid 4: Jüri raamatukogu, Lagedi raamatukogu, Peetri raamatukogu, Vaida raamatukogu

Vaata rohkem