Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299826

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonda kuuluvate küsimuste, probleemide teoreetiline ja praktiline lahendamine patsientide/klientide parima võimaliku toimetuleku tagamisel.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus või selle omandamine (lõppjärgus)
- väga hea suhtlemisoskus
- orienteeritus meeskonnatööle
- hea arvutikasutamise oskus
- hea inglise keele oskus
- soovitav vene keele oskus

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ja motiveeritud kollektiivis
- kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust
- väärikat palka

Lisainfo

Kandideerimiseks saata:
- Curriculum Vitae
- avaldus
- haridust või selle omandamist tõendav dokument (diplom, akadeemiline õiend, õppeasutuse tõend)

Dokumendid esitada hiljemalt 21.märtsiks 2013 Sadama 16 Haapsalu 90502 Lisateave 472 5400 või www.hnrk.ee

Tööpakkumise number
#299826

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2013
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2013

SA Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on kaasaegse orientatsiooniga taastusravihaigla, mis pakub statsionaarset ja ambulatoorset teenust valdavalt neuroloogiliste probleemidega täiskasvanutele ja lastele. Samuti osutame teenuseid harrastus- ja tippsportlastele. Haigla eesmärgiks on pakkuda kaasaegset tõenduspõhist meeskonnatööl põhinevat taastusravi ja rehabilitatsiooniteenust.

Vaata rohkem