Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532660

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalteenust vajavate isikute abivajaduse hindamine
Sotsiaalhoolekande alaste teenuste ja tegevuste planeerimine, kavandamine ja elluviimine
Sotsiaaltoetuste vajaduse hindamine ja maksmine

Ootused kandidaadile

  • sotsiaaltöö alane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb
  • töövaldkonda puudutava seadusandluse tundmine
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Asukoht: Haapsalu
Tööaeg: Täistööaeg
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Kandideerimise lõpptähtaeg: 15.05.2018

Kontaktisik ja täiendav info: Kaja Rootare, aselinnapea, tel 47 25 314, 5886 7774
e-mail: kaja.rootare(at)haapsalulv.ee.
Aadress Posti 34, 90504 Haapsalu

CV koos motivatsioonikirjaga palume esitada Haapsalu Linnavalitsusele kirjalikult Posti 34, Haapsalu 90504 või meili teel hlv(at)haapsalulv.ee 15.05. 2018.

Tööpakkumise number
#532660

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem