Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298228

Sotsiaaltöötaja (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime sotsiaalosakonna meeskonda vangla sotsiaaltöötajat, kelle töö eesmärk on kinni peetavate isikute taasühiskonnastamine läbi kriminogeensete riskide hindamise, taasühiskonnastavate sotsiaalprogrammide rakendamise ning sotsiaalhoolekande alase nõustamise

Ootused kandidaadile

  • Eesti Vabariigi kodakondsus
  • üksikjuhtumi lahendamise ja grupitöö läbiviimise oskus
  • sotsiaaltöö- või sotsiaalpedagoogika alane kõrgharidus või selle omandamine lähitulevikus
  • vastavus avaliku teenistuse nõuetele
  • valmisolek suhtlemiseks vene keeles
  • riigi põhikorda ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine
  • Eesti sotsiaalhoolekande alaste õigusaktide tundmine
  • väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • pingelist, väljakutseid pakkuvat ja põnevat tööd
  • professionaalset ning isiksuslikku arengut pakkuvat tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Lisainfo sotsiaalosakonna juhataja Krister Tüllinenilt telefonil 7 500 870

Tööpakkumise number
#298228

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Tartu Vangla sotsiaalosakonna eesmärgiks on kinnipeetavate sotsiaalõppe, nõustamise ning kultuuri- ja usuürituste korraldamise läbi aidata kinnipeetaval säilitada ja luua sotsiaalselt olulisi ja positiivseid kontakte väljaspool vanglat, suurendada tema iseseisvat toimetulekuvõimet ning mõjutada teda õiguskuulekalt käituma.

Vaata rohkem